O nás

O BIOSENSE

 

E-shop Biosense vznikl se snahou rozšířit povědomí o přírodní kosmetice, která je nejen účinná, ale hlavně šetrná k naší k pokožce i k přírodě. 

 

Našim cílem je hledat pro vás jen ty nejlepší produkty, ale také předat více informací, tipů, jak pečovat o svoji pleť. Nejvíce se nám osvědčila péče v krocích, která je jednoduchá, přehledná a časově nenáročná. Kroky na sebe nejsou vázány, jsou pouze doporučením, jak dát své pleti vše potřebné.

 

O všem vás chceme informovat na našem blogu, přímo na stránkách Biosense, kde najdete všechny články, kterou budou pravidelně vycházet. 

 

A co se skrývá za názvem Biosense?

Některé nápady přicházejí zčistajasna a hned víte, že je to to pravé. Záměrem bylo vytvořit jednoduché a zvučné jméno. Skládá se ze dvou slov “BIO”, aby bylo hned zřejmé, že jde o přírodní kosmetiku a “SENSE”, protože kosmetika má zapůsobit na lidské smysly. Má být krásná na pohled, příjemně vonět a hlavně pečovat o naši pleť v tom nejčistším slova smyslu. 

 

Přejeme si, aby Biosense bylo místo, kam se budete rádi vracet za kvalitní kosmetikou a bude pro vás radost zde nakupovat, tak jako pro nás každý produkt zabalit a odeslat.